HİZMETLER

Tuzla Kimyacılar Sanayi Sitesi Dış Cephe

Tuzla Kimya Sanayicileri Organize Sanayi Bölgesi Dış Cephe Kaplama  alanında profesyonel ve deneyimli ekibimiz ile benzersiz bir hizmet sunulmaktadır. Müşterilerimiz bizleri dış cephe alanında referans göstermekten büyük mutluluk duyduklarını belirttiler.  Bizlere 7/24 ulaşarak her konuda bilgi ve destek alabilirsiniz. Alanında uzmanlaşmış ve profesyonel olarak çalışan ustalarımız ile projelerinizi zamanında teslim etmekteyiz.
Tuzla Kimya Sanayicileri Organize Sanayi Bölgesi bölgesinde tercih ettiğimiz kaliteli ürünler ile dış cephe konusunda her mekana uygun ve görünüm açısından oldukça şık çalışmalar yapmaktayız.

Dış Cephe Kaplama konusundaki tüm işlerimizde 1. sınıf kalitede ürünler tercih edilmektedir. Güleryüzlü, çalışkan ve uygun fiyat politikamız ile farkımızı hissedeceksiniz. Tüm ihtiyaçlarınız için müşteri hizmetlerimiz sizlere her konuda hizmet sunmaktadır. Sizlere bir telefon kadar yakınız.

Kompozit Cephe Kaplama konusunda profesyonel hizmet verilmektedir. Kompozit Panel Nedir: Polietilen denilen bir çeşit plastik maddenin iki yüzeyinin alüminyum levhalarla kaplanmasıyla oluşturulan yapı malzemesine kompozit panel denir. Tuzla Kimya Sanayicileri Organize Sanayi Bölgesi bölgesinde kompozit panel konusuda tamamlanmış bir çok projemiz bulunmaktadır.

Firmamız hizmet verdiği sektörde referans müşteri potansiyeli en yüksek olan firmayız. Çünkü işimizi sizlere verdiğimiz söz ve teyitleri yerine getirerek yapmaktayız.

Tuzla Kimya Sanayicileri Organize Sanayi Bölgesi bölgesinde silikon cephe sistemleri konusunda profesyonel çalışmalar yapılmıştır. Silikon giydirme cephe sistemi, projede belirtilen açıklıklara ve her katın döşeme betonuna alüminyum veya galvanizli çelikten üretilmiş ankrajlara bağlanan taşıyıcı düşey profiller ile bunlar arasına istenilen yüksekliklerde cam takabilmek ve bunları taşımak için düşey taşıyıcı profillere özel bağlantı elemanları ile bağlanan yatay kayıt profillerinden oluşan sisteme denir.

Tuzla Kimya Sanayicileri Organize Sanayi Bölgesi bölgesindeki tüm cephe kaplama işlerinizde daima yanınızda olan firmamız. Sizlere geçmişten gelen tüm bilgi ve birikimini sunmaktadır. Cephe kaplama işi uzmanlık ve ustalık isteyen bir alandır. İşlerinizi yaptırırken özellikle işinin ehline yaptırmanızı önemle hatırlatırız. Bu tarzda proje ve çalışmaları amatör firmalara yaptırmanız halinde mağdur duruma düşebilirsiniz.

Firmamız profesyonel ve deneyimli kadrosu ile kusursuz hizmet vermeyi hedeflemektedir. Firmamız daima müşterisini koruyarak markasının adına yakışır şekilde faaliyetlerini sürdürmektedir.

Ayrıca dış cephe temizliği alanında da hizmet vermekteyiz. 

Başlıca Hizmet Verdiğimiz Alanlar Aşağıdaki Gibidir:
Tuzla Kimya Sanayicileri Organize Sanayi Bölgesi Dış Cephe, Tuzla Kimya Sanayicileri Organize Sanayi Bölgesi Giydirme Cephe, Tuzla Kimya Sanayicileri Organize Sanayi Bölgesi Silikon Cephe, Tuzla Kimya Sanayicileri Organize Sanayi Bölgesi Alüminyum Cephe, Tuzla Kimya Sanayicileri Organize Sanayi Bölgesi PVC Doğrama, Tuzla Kimya Sanayicileri Organize Sanayi Bölgesi Kompozit, Tuzla Kimya Sanayicileri Organize Sanayi Bölgesi Kompozit Cephe, Tuzla Kimya Sanayicileri Organize Sanayi Bölgesi Kompozit Dış Cephe, Tuzla Kimya Sanayicileri Organize Sanayi Bölgesi Kompozit Dış Cephe Kaplama, Tuzla Kimya Sanayicileri Organize Sanayi Bölgesi Kompozit Kaplama, Tuzla Kimya Sanayicileri Organize Sanayi Bölgesi Kompozit Giydirme, Tuzla Kimya Sanayicileri Organize Sanayi Bölgesi Kapaklı Cephe, Tuzla Kimya Sanayicileri Organize Sanayi Bölgesi Cephe Sistemleri, Tuzla Kimya Sanayicileri Organize Sanayi Bölgesi Isı Yalıtım, Tuzla Kimya Sanayicileri Organize Sanayi Bölgesi Alüminyum Korkuluk, Tuzla Kimya Sanayicileri Organize Sanayi Bölgesi Dış Cephe Giydirme, Tuzla Kimya Sanayicileri Organize Sanayi Bölgesi Dış Cephe Kaplama, Tuzla Kimya Sanayicileri Organize Sanayi Bölgesi Alüminyum Küpeşte, Tuzla Kimya Sanayicileri Organize Sanayi Bölgesi Cam Balkon, Tuzla Kimya Sanayicileri Organize Sanayi Bölgesi Cam Cephe, Tuzla Kimya Sanayicileri Organize Sanayi Bölgesi Dış Cam Cephe Temizliği, Tuzla Kimya Sanayicileri Organize Sanayi Bölgesi Seksiyonel Kapı, Tuzla Kimya Sanayicileri Organize Sanayi Bölgesi Fotosel Kapı, Tuzla Kimya Sanayicileri Organize Sanayi Bölgesi Isı Cam, Tuzla Kimya Sanayicileri Organize Sanayi Bölgesi Lamine Cam, Tuzla Kimya Sanayicileri Organize Sanayi Bölgesi Temperli Cam, Tuzla Kimya Sanayicileri Organize Sanayi Bölgesi Dış Cephe Kompozit Yapımı, Tuzla Kimya Sanayicileri Organize Sanayi Bölgesi Menfez, Tuzla Kimya Sanayicileri Organize Sanayi Bölgesi Jaluzi Cam, Tuzla Kimya Sanayicileri Organize Sanayi Bölgesi Alüminyum Camekan, Tuzla Kimya Sanayicileri Organize Sanayi Bölgesi Sineklik konusunda profesyonel, garantili, güvenilir ve en uygun fiyat güvencesi ile hizmet vermektedir.