HİZMETLER

TOSB Alüminyum Giydirme Cephe

TOSB Dış Cephe Kaplama Kompozit Panel  alanında profesyonel ve deneyimli ekibimiz ile benzersiz bir hizmet sunulmaktadır. Müşterilerimiz bizleri dış cephe alanında referans göstermekten büyük mutluluk duyduklarını belirttiler. Bizlere 7/24 ulaşarak her konuda bilgi ve destek alabilirsiniz. Alanında uzmanlaşmış ve profesyonel olarak çalışan ustalarımız ile projelerinizi zamanında teslim etmekteyiz.
TOSB bölgesinde tercih ettiğimiz kaliteli ürünler ile dış cephe konusunda her mekana uygun ve görünüm açısından oldukça şık çalışmalar yapmaktayız.

Dış Cephe Kaplama konusundaki tüm işlerimizde 1. sınıf kalitede ürünler tercih edilmektedir. Güleryüzlü, çalışkan ve uygun fiyat politikamız ile farkımızı hissedeceksiniz. Tüm ihtiyaçlarınız için müşteri hizmetlerimiz sizlere her konuda hizmet sunmaktadır. Sizlere bir telefon kadar yakınız.

Kompozit Cephe Kaplama konusunda profesyonel hizmet verilmektedir. Kompozit Panel Nedir: Polietilen denilen bir çeşit plastik maddenin iki yüzeyinin alüminyum levhalarla kaplanmasıyla oluşturulan yapı malzemesine kompozit panel denir. TOSB bölgesinde kompozit panel konusuda tamamlanmış bir çok projemiz bulunmaktadır.

Firmamız hizmet verdiği sektörde referans müşteri potansiyeli en yüksek olan firmayız. Çünkü işimizi sizlere verdiğimiz söz ve teyitleri yerine getirerek yapmaktayız.

TOSB bölgesinde silikon cephe sistemleri konusunda profesyonel çalışmalar yapılmıştır. Silikon giydirme cephe sistemi, projede belirtilen açıklıklara ve her katın döşeme betonuna alüminyum veya galvanizli çelikten üretilmiş ankrajlara bağlanan taşıyıcı düşey profiller ile bunlar arasına istenilen yüksekliklerde cam takabilmek ve bunları taşımak için düşey taşıyıcı profillere özel bağlantı elemanları ile bağlanan yatay kayıt profillerinden oluşan sisteme denir.

TOSB bölgesindeki tüm cephe kaplama işlerinizde daima yanınızda olan firmamız. Sizlere geçmişten gelen tüm bilgi ve birikimini sunmaktadır. Cephe kaplama işi uzmanlık ve ustalık isteyen bir alandır. İşlerinizi yaptırırken özellikle işinin ehline yaptırmanızı önemle hatırlatırız. Bu tarzda proje ve çalışmaları amatör firmalara yaptırmanız halinde mağdur duruma düşebilirsiniz.

Firmamız profesyonel ve deneyimli kadrosu ile kusursuz hizmet vermeyi hedeflemektedir. Firmamız daima müşterisini koruyarak markasının adına yakışır şekilde faaliyetlerini sürdürmektedir.

Ayrıca dış cephe temizliği alanında da hizmet vermekteyiz. 

Başlıca Hizmet Verdiğimiz Alanlar Aşağıdaki Gibidir:
TOSB Dış Cephe, TOSB Giydirme Cephe, TOSB Silikon Cephe, TOSB Alüminyum Cephe, TOSB PVC Doğrama, TOSB Kompozit, TOSB Kompozit Cephe, TOSB Kompozit Dış Cephe, TOSB Kompozit Dış Cephe Kaplama, TOSB Kompozit Kaplama, TOSB Kompozit Giydirme, TOSB Kapaklı Cephe, TOSB Cephe Sistemleri, TOSB Isı Yalıtım, TOSB Alüminyum Korkuluk, TOSB Dış Cephe Giydirme, TOSB Dış Cephe Kaplama, TOSB Sandviç Panel, TOSB Dış Cam Cephe Temizliği, TOSB Alüminyum Küpeşte, TOSB Cam Balkon, TOSB Cam Cephe, TOSB Seramik Cephe Kaplama, TOSB Ofis Cam Kapı, TOSB Ofis Bölmesi, TOSB Otomatik Kepenk, TOSB Seksiyonel Kapı, TOSB Fotosel Kapı, TOSB Isı Cam, TOSB Lamine Cam, TOSB Temperli Cam, TOSB Sineklik, TOSB Jaluzi Cam konusunda profesyonel, garantili, güvenilir ve en uygun fiyat güvencesi ile hizmet vermektedir.

Tuzla Organize Sanayi Bölgesi Dış Cephe, Tuzla Organize Sanayi Bölgesi Giydirme Cephe, Tuzla Organize Sanayi Bölgesi Silikon Cephe, Tuzla Organize Sanayi Bölgesi Alüminyum Cephe, Tuzla Organize Sanayi Bölgesi PVC Doğrama, Tuzla Organize Sanayi Bölgesi Kompozit, Tuzla Organize Sanayi Bölgesi Kompozit Cephe, Tuzla Organize Sanayi Bölgesi Kompozit Dış Cephe, Tuzla Organize Sanayi Bölgesi Kompozit Dış Cephe Kaplama, Tuzla Organize Sanayi Bölgesi Sandviç Panel, Tuzla Organize Sanayi Bölgesi Kompozit Kaplama, Tuzla Organize Sanayi Bölgesi Kompozit Giydirme, Tuzla Organize Sanayi Bölgesi Seramik Cephe Kaplama, Tuzla Organize Sanayi Bölgesi Ofis Bölmesi, Tuzla Organize Sanayi Bölgesi Otomatik Kepenk, Tuzla Organize Sanayi Bölgesi Kapaklı Cephe, Tuzla Organize Sanayi Bölgesi Cephe Sistemleri, Tuzla Organize Sanayi Bölgesi Isı Yalıtım, Tuzla Organize Sanayi Bölgesi Alüminyum Korkuluk, Tuzla Organize Sanayi Bölgesi Dış Cephe Giydirme, Tuzla Organiza Sanayi Bölgesi Dış Cam Cephe Temizliği, Tuzla Organize Sanayi Bölgesi Dış Cephe Kaplama, Tuzla Organize Sanayi Bölgesi Alüminyum Küpeşte, Tuzla Organize Sanayi Bölgesi Cam Balkon, Tuzla Organize Sanayi Bölgesi Cam Cephe, Tuzla Organize Sanayi Bölgesi Seksiyonel Kapı, Tuzla Organize Sanayi Bölgesi Fotosel Kapı, Tuzla Organize Sanayi Bölgesi Ofis Cam Kapı, Tuzla Organize Sanayi Bölgesi Isı Cam, Tuzla Organize Sanayi Bölgesi Lamine Cam, Tuzla Organize Sanayi Bölgesi Temperli Cam, Tuzla Organize Sanayi Bölgesi Sineklik, Tuzla Organize Sanayi Bölgesi Jaluzi Cam konusunda profesyonel, garantili, güvenilir ve en uygun fiyat güvencesi ile hizmet vermektedir.