HİZMETLER

Pendik Alüminyum Giydirme Cephe

Pendik Dış Cephe Kaplama alanında profesyonel ve deneyimli ekibimiz ile benzersiz bir hizmet sunulmaktadır. Müşterilerimiz bizleri dış cephe alanında referans göstermekten büyük mutluluk duyduklarını belirttiler. Bizlere 7/24 ulaşarak her konuda bilgi ve destek alabilirsiniz. Alanında uzmanlaşmış ve profesyonel olarak çalışan ustalarımız ile projelerinizi zamanında teslim etmekteyiz.
Pendik bölgesinde tercih ettiğimiz kaliteli ürünler ile dış cephe konusunda her mekana uygun ve görünüm açısından oldukça şık çalışmalar yapmaktayız.

Dış Cephe Kaplama konusundaki tüm işlerimizde 1. sınıf kalitede ürünler tercih edilmektedir. Güleryüzlü, çalışkan ve uygun fiyat politikamız ile farkımızı hissedeceksiniz. Tüm ihtiyaçlarınız için müşteri hizmetlerimiz sizlere her konuda hizmet sunmaktadır. Sizlere bir telefon kadar yakınız.

Kompozit Cephe Kaplama konusunda profesyonel hizmet verilmektedir. Kompozit Panel Nedir: Polietilen denilen bir çeşit plastik maddenin iki yüzeyinin alüminyum levhalarla kaplanmasıyla oluşturulan yapı malzemesine kompozit panel denir. Pendik bölgesinde kompozit panel konusuda tamamlanmış bir çok projemiz bulunmaktadır.

Firmamız hizmet verdiği sektörde referans müşteri potansiyeli en yüksek olan firmayız. Çünkü işimizi sizlere verdiğimiz söz ve teyitleri yerine getirerek yapmaktayız.

Pendik bölgesinde silikon cephe sistemleri konusunda profesyonel çalışmalar yapılmıştır. Silikon giydirme cephe sistemi, projede belirtilen açıklıklara ve her katın döşeme betonuna alüminyum veya galvanizli çelikten üretilmiş ankrajlara bağlanan taşıyıcı düşey profiller ile bunlar arasına istenilen yüksekliklerde cam takabilmek ve bunları taşımak için düşey taşıyıcı profillere özel bağlantı elemanları ile bağlanan yatay kayıt profillerinden oluşan sisteme denir.

Pendik bölgesindeki tüm cephe kaplama işlerinizde daima yanınızda olan firmamız. Sizlere geçmişten gelen tüm bilgi ve birikimini sunmaktadır. Cephe kaplama işi uzmanlık ve ustalık isteyen bir alandır. İşlerinizi yaptırırken özellikle işinin ehline yaptırmanızı önemle hatırlatırız. Bu tarzda proje ve çalışmaları amatör firmalara yaptırmanız halinde mağdur duruma düşebilirsiniz.

Firmamız profesyonel ve deneyimli kadrosu ile kusursuz hizmet vermeyi hedeflemektedir. Firmamız daima müşterisini koruyarak markasının adına yakışır şekilde faaliyetlerini sürdürmektedir.

Ayrıca dış cephe temizliği alanında da hizmet vermekteyiz. 

Başlıca Hizmet Verdiğimiz Alanlar Aşağıdaki Gibidir:
Pendik Dış Cephe, Pendik Giydirme Cephe, Pendik Silikon Cephe, Pendik Alüminyum Cephe, Pendik PVC Doğrama, Pendik Kompozit, Pendik Kompozit Cephe, Pendik Kompozit Dış Cephe, Pendik Kompozit Dış Cephe Kaplama, Pendik Kompozit Kaplama, Pendik Kompozit Giydirme, Pendik Kapaklı Cephe, Pendik Cephe Sistemleri, Pendik Isı Yalıtım, Pendik Alüminyum Korkuluk, Pendik Dış Cephe Giydirme, Pendik Dış Cephe Kaplama, Pendik Alüminyum Küpeşte, Pendik Cam Balkon, Pendik Cam Cephe, Pendik Dış Cam Cephe Temizliği, Pendik Seksiyonel Kapı, Pendik Fotosel Kapı, Pendik Isı Cam, Pendik Lamine Cam, Pendik Temperli Cam, Pendik Sineklik, Pendik Jaluzi Cam, Pendik Menfez, Pendik Alüminyum Camekan, Maltepe Dış Cephe, Maltepe Giydirme Cephe, Maltepe Silikon Cephe, Maltepe Alüminyum Cephe, Maltepe PVC Doğrama, Maltepe Kompozit, Maltepe Kompozit Cephe, Maltepe Kompozit Dış Cephe, Maltepe Kompozit Dış Cephe Kaplama, Maltepe Kompozit Kaplama, Maltepe Kompozit Giydirme, Maltepe Kapaklı Cephe, Maltepe Cephe Sistemleri, Maltepe Dış Cam Cephe Temizliği, Maltepe Isı Yalıtım, Maltepe Alüminyum Korkuluk, Maltepe Dış Cephe Giydirme, Maltepe Dış Cephe Kaplama, Maltepe Alüminyum Küpeşte, Maltepe Cam Balkon, Maltepe Cam Cephe, Maltepe Seksiyonel Kapı, Maltepe Fotosel Kapı, Maltepe Isı Cam, Maltepe Lamine Cam, Maltepe Temperli Cam konusunda profesyonel, garantili, güvenilir ve en uygun fiyat güvencesi ile hizmet vermektedir.