HİZMETLER

Kurtköy Alüminyum Giydirme Cephe

Kurtköy Dış Cephe Kaplama alanında profesyonel ve deneyimli ekibimiz ile benzersiz bir hizmet sunulmaktadır. Müşterilerimiz bizleri dış cephe alanında referans göstermekten büyük mutluluk duyduklarını belirttiler. Bizlere 7/24 ulaşarak her konuda bilgi ve destek alabilirsiniz. Alanında uzmanlaşmış ve profesyonel olarak çalışan ustalarımız ile projelerinizi zamanında teslim etmekteyiz.
Kurtköy bölgesinde tercih ettiğimiz kaliteli ürünler ile dış cephe konusunda her mekana uygun ve görünüm açısından oldukça şık çalışmalar yapmaktayız.

Dış Cephe Kaplama konusundaki tüm işlerimizde 1. sınıf kalitede ürünler tercih edilmektedir. Güleryüzlü, çalışkan ve uygun fiyat politikamız ile farkımızı hissedeceksiniz. Tüm ihtiyaçlarınız için müşteri hizmetlerimiz sizlere her konuda hizmet sunmaktadır. Sizlere bir telefon kadar yakınız.

Kompozit Cephe Kaplama konusunda profesyonel hizmet verilmektedir. Kompozit Panel Nedir: Polietilen denilen bir çeşit plastik maddenin iki yüzeyinin alüminyum levhalarla kaplanmasıyla oluşturulan yapı malzemesine kompozit panel denir. Kurtköy bölgesinde kompozit panel konusuda tamamlanmış bir çok projemiz bulunmaktadır.

Firmamız hizmet verdiği sektörde referans müşteri potansiyeli en yüksek olan firmayız. Çünkü işimizi sizlere verdiğimiz söz ve teyitleri yerine getirerek yapmaktayız.

Kurtköy bölgesinde silikon cephe sistemleri konusunda profesyonel çalışmalar yapılmıştır. Silikon giydirme cephe sistemi, projede belirtilen açıklıklara ve her katın döşeme betonuna alüminyum veya galvanizli çelikten üretilmiş ankrajlara bağlanan taşıyıcı düşey profiller ile bunlar arasına istenilen yüksekliklerde cam takabilmek ve bunları taşımak için düşey taşıyıcı profillere özel bağlantı elemanları ile bağlanan yatay kayıt profillerinden oluşan sisteme denir.

Kurtköy bölgesindeki tüm cephe kaplama işlerinizde daima yanınızda olan firmamız. Sizlere geçmişten gelen tüm bilgi ve birikimini sunmaktadır. Cephe kaplama işi uzmanlık ve ustalık isteyen bir alandır. İşlerinizi yaptırırken özellikle işinin ehline yaptırmanızı önemle hatırlatırız. Bu tarzda proje ve çalışmaları amatör firmalara yaptırmanız halinde mağdur duruma düşebilirsiniz.

Firmamız profesyonel ve deneyimli kadrosu ile kusursuz hizmet vermeyi hedeflemektedir. Firmamız daima müşterisini koruyarak markasının adına yakışır şekilde faaliyetlerini sürdürmektedir.

Ayrıca dış cephe temizliği alanında da hizmet vermekteyiz. 

Başlıca Hizmet Verdiğimiz Alanlar Aşağıdaki Gibidir:
Kurtköy Dış Cephe, Kurtköy Giydirme Cephe, Kurtköy Silikon Cephe, Kurtköy Alüminyum Cephe, Kurtköy PVC Doğrama, Kurtköy Kompozit, Kurtköy Kompozit Cephe, Kurtköy Kompozit Dış Cephe, Kurtköy Kompozit Dış Cephe Kaplama, Kurtköy Kompozit Kaplama, Kurtköy Kompozit Giydirme, Kurtköy Kapaklı Cephe, Kurtköy Cephe Sistemleri, Kurtköy Isı Yalıtım, Kurtköy Alüminyum Korkuluk, Kurtköy Dış Cephe Giydirme, Kurtköy Dış Cephe Kaplama, Kurtköy Dış Cam Cephe Temizliği, Kurtköy Alüminyum Küpeşte, Kurtköy Cam Balkon, Kurtköy Cam Cephe, Kurtköy Seksiyonel Kapı, Kurtköy Fotosel Kapı, Kurtköy Isı Cam, Kurtköy Lamine Cam, Kurtköy Temperli Cam, Kurtköy Sinelik, Kurtköy Jaluzi Cam, Kurtköy Menfez konusunda profesyonel, garantili, güvenilir ve en uygun fiyat güvencesi ile hizmet vermektedir.