HİZMETLER

Kartal Dış Cephe

Kartal Dış Cephe  alanında profesyonel ve deneyimli ekibimiz ile benzersiz bir hizmet sunulmaktadır. Müşterilerimiz bizleri dış cephe alanında referans göstermekten büyük mutluluk duyduklarını belirttiler. Bizlere 7/24 ulaşarak her konuda bilgi ve destek alabilirsiniz. Alanında uzmanlaşmış ve profesyonel olarak çalışan ustalarımız ile projelerinizi zamanında teslim etmekteyiz.
Kartal bölgesinde Tercih ettiğimiz kaliteli ürünler ile PVC Doğrama konusunda her mekana uygun ve görünüm açısından oldukça şık çalışmalar yapmaktayız.

Dış Cephe Kaplama konusundaki tüm işlerimizde 1. sınıf kalitede ürünler tercih edilmektedir. Güleryüzlü, çalışkan ve uygun fiyat politikamız ile farkımızı hissedeceksiniz. Tüm ihtiyaçlarınız için müşteri hizmetlerimiz sizlere her konuda hizmet sunmaktadır. Sizlere bir telefon kadar yakınız.

Kompozit Cephe Kaplama konusunda profesyonel hizmet verilmektedir. Kompozit Panel Nedir: Polietilen denilen bir çeşit plastik maddenin iki yüzeyinin alüminyum levhalarla kaplanmasıyla oluşturulan yapı malzemesine kompozit panel denir. Kartal bölgesinde kompozit panel konusuda tamamlanmış bir çok projemiz bulunmaktadır.

Firmamız hizmet verdiği sektörde referans müşteri potansiyeli en yüksek olan firmayız. Çünkü işimizi sizlere verdiğimiz söz ve teyitleri yerine getirerek yapmaktayız.

Kartal bölgesinde silikon cephe sistemleri konusunda profesyonel çalışmalar yapılmıştır. Silikon giydirme cephe sistemi, projede belirtilen açıklıklara ve her katın döşeme betonuna alüminyum veya galvanizli çelikten üretilmiş ankrajlara bağlanan taşıyıcı düşey profiller ile bunlar arasına istenilen yüksekliklerde cam takabilmek ve bunları taşımak için düşey taşıyıcı profillere özel bağlantı elemanları ile bağlanan yatay kayıt profillerinden oluşan sisteme denir.

Kartal bölgesindeki tüm cephe kaplama işlerinizde daima yanınızda olan firmamız. Sizlere geçmişten gelen tüm bilgi ve birikimini sunmaktadır. Cephe kaplama işi uzmanlık ve ustalık isteyen bir alandır. İşlerinizi yaptırırken özellikle işinin ehline yaptırmanızı önemle hatırlatırız. Bu tarzda proje ve çalışmaları amatör firmalara yaptırmanız halinde mağdur duruma düşebilirsiniz.

Firmamız profesyonel ve deneyimli kadrosu ile kusursuz hizmet vermeyi hedeflemektedir. Firmamız daima müşterisini koruyarak markasının adına yakışır şekilde faaliyetlerini sürdürmektedir.

Ayrıca dış cephe temizliği alanında da hizmet vermekteyiz. 

Başlıca Hizmet Verdiğimiz Alanlar Aşağıdaki Gibidir:
Kartal Dış Cephe, Kartal Giydirme Cephe, Kartal Silikon Cephe, Kartal Alüminyum Cephe, Kartal PVC Doğrama, Kartal Kompozit, Kartal Kompozit Cephe, Kartal Kompozit Dış Cephe, Kartal Kompozit Dış Cephe Kaplama, Kartal Kompozit Kaplama, Kartal Kompozit Giydirme, Kartal Kapaklı Cephe, Kartal Cephe Sistemleri, Kartal Isı Yalıtım, Kartal Alüminyum Korkuluk, Kartal Dış Cephe Giydirme, Kartal Dış Cephe Kaplama, Kartal Alüminyum Küpeşte, Kartal Cam Balkon, Kartal Cam Cephe, Kartal Dış Cam Cephe Temizliği, Kartal Seksiyonel Kapı, Kartal Fotosel Kapı, Kartal Isı Cam, Kartal Lamine Cam, Kartal Temperli Cam, Dış Cephe Kompozit Yapımı, Menfez, Jaluzi Cam, Alüminyum Camekan, Kartal Sineklik konusunda profesyonel, garantili, güvenilir ve en uygun fiyat güvencesi ile hizmet vermektedir.