HİZMETLER

İmes Alüminyum Giydirme Cephe

İmes Dış Cephe Kalanında profesyonel ve deneyimli ekibimiz ile benzersiz bir hizmet sunulmaktadır. Müşterilerimiz bizleri dış cephe alanında referans göstermekten büyük mutluluk duyduklarını belirttiler. Bizlere 7/24 ulaşarak her konuda bilgi ve destek alabilirsiniz. Alanında uzmanlaşmış ve profesyonel olarak çalışan ustalarımız ile projelerinizi zamanında teslim etmekteyiz.
İmes bölgesinde tercih ettiğimiz kaliteli ürünler ile dış cephe konusunda her mekana uygun ve görünüm açısından oldukça şık çalışmalar yapmaktayız.

Dış Cephe Kaplama konusundaki tüm işlerimizde 1. sınıf kalitede ürünler tercih edilmektedir. Güleryüzlü, çalışkan ve uygun fiyat politikamız ile farkımızı hissedeceksiniz. Tüm ihtiyaçlarınız için müşteri hizmetlerimiz sizlere her konuda hizmet sunmaktadır. Sizlere bir telefon kadar yakınız.

Kompozit Cephe Kaplama konusunda profesyonel hizmet verilmektedir. Kompozit Panel Nedir: Polietilen denilen bir çeşit plastik maddenin iki yüzeyinin alüminyum levhalarla kaplanmasıyla oluşturulan yapı malzemesine kompozit panel denir. İmes bölgesinde kompozit panel konusuda tamamlanmış bir çok projemiz bulunmaktadır.

Firmamız hizmet verdiği sektörde referans müşteri potansiyeli en yüksek olan firmayız. Çünkü işimizi sizlere verdiğimiz söz ve teyitleri yerine getirerek yapmaktayız.

İmes bölgesindeki tüm cephe kaplama işlerinizde daima yanınızda olan firmamız. Sizlere geçmişten gelen tüm bilgi ve birikimini sunmaktadır. Cephe kaplama işi uzmanlık ve ustalık isteyen bir alandır. İşlerinizi yaptırırken özellikle işinin ehline yaptırmanızı önemle hatırlatırız. Bu tarzda proje ve çalışmaları amatör firmalara yaptırmanız halinde mağdur duruma düşebilirsiniz.

Firmamız profesyonel ve deneyimli kadrosu ile kusursuz hizmet vermeyi hedeflemektedir. Firmamız daima müşterisini koruyarak markasının adına yakışır şekilde faaliyetlerini sürdürmektedir.

Ayrıca dış cephe temizliği alanında da hizmet vermekteyiz. 

Başlıca Hizmet Verdiğimiz Alanlar Aşağıdaki Gibidir:
İmes Dış Cephe, İmes Giydirme Cephe, İmes Silikon Cephe, İmes Alüminyum Cephe, İmes PVC Doğrama, İmes Kompozit, İmes Kompozit Cephe, İmes Kompozit Dış Cephe, İmes Kompozit Dış Cephe Kaplama, İmes Kompozit Kaplama, İmes Kompozit Giydirme, İmes Kapaklı Cephe, İmes Cephe Sistemleri, İmes Isı Yalıtım, İmes
Seramik Cephe Kaplama, İmes Otomatik Kepenk, İmes Ofis Bölmesi, İmes Alüminyum Korkuluk, İmes Dış Cephe Giydirme, İmes Dış Cam Cephe Temizleme, İmes Dış Cephe Kaplama, İmes Alüminyum Küpeşte, İmes Cam Balkon, İmes Cam Cephe, İmes Seksiyonel Kapı, İmes Ofis Cam Kapı, İmes Sandviç Panel, İmes Fotosel Kapı, İmes Isı Cam, İmes Lamine Cam, İmes Temperli Cam, İmes Sineklik, İmes Jaluzi Cam konusunda profesyonel, garantili, güvenilir ve en uygun fiyat güvencesi ile hizmet vermektedir.