HİZMETLER

Hereke Alüminyum Giydirme Cephe

Hereke Dış Cephealanında profesyonel ve deneyimli ekibimiz ile benzersiz bir hizmet sunulmaktadır. Müşterilerimiz bizleri dış cephe alanında referans göstermekten büyük mutluluk duyduklarını belirttiler. Bizlere 7/24 ulaşarak her konuda bilgi ve destek alabilirsiniz. Alanında uzmanlaşmış ve profesyonel olarak çalışan ustalarımız ile projelerinizi zamanında teslim etmekteyiz.
Hereke bölgesinde tercih ettiğimiz kaliteli ürünler ile dış cephe konusunda her mekana uygun ve görünüm açısından oldukça şık çalışmalar yapmaktayız.

Dış Cephe Kaplama konusundaki tüm işlerimizde 1. sınıf kalitede ürünler tercih edilmektedir. Güleryüzlü, çalışkan ve uygun fiyat politikamız ile farkımızı hissedeceksiniz. Tüm ihtiyaçlarınız için müşteri hizmetlerimiz sizlere her konuda hizmet sunmaktadır. Sizlere bir telefon kadar yakınız.

Kompozit Cephe Kaplama konusunda profesyonel hizmet verilmektedir. Kompozit Panel Nedir: Polietilen denilen bir çeşit plastik maddenin iki yüzeyinin alüminyum levhalarla kaplanmasıyla oluşturulan yapı malzemesine kompozit panel denir. Hereke bölgesinde kompozit panel konusuda tamamlanmış bir çok projemiz bulunmaktadır.

Firmamız hizmet verdiği sektörde referans müşteri potansiyeli en yüksek olan firmayız. Çünkü işimizi sizlere verdiğimiz söz ve teyitleri yerine getirerek yapmaktayız.

Hereke bölgesindeki tüm cephe kaplama işlerinizde daima yanınızda olan firmamız. Sizlere geçmişten gelen tüm bilgi ve birikimini sunmaktadır. Cephe kaplama işi uzmanlık ve ustalık isteyen bir alandır. İşlerinizi yaptırırken özellikle işinin ehline yaptırmanızı önemle hatırlatırız. Bu tarzda proje ve çalışmaları amatör firmalara yaptırmanız halinde mağdur duruma düşebilirsiniz.

Firmamız profesyonel ve deneyimli kadrosu ile kusursuz hizmet vermeyi hedeflemektedir. Firmamız daima müşterisini koruyarak markasının adına yakışır şekilde faaliyetlerini sürdürmektedir.

Ayrıca dış cephe temizliği alanında da hizmet vermekteyiz. 

Başlıca Hizmet Verdiğimiz Alanlar Aşağıdaki Gibidir:
Hereke Dış Cephe, Hereke Giydirme Cephe, Hereke Silikon Cephe, Hereke Alüminyum Cephe, Hereke PVC Doğrama, Hereke Kompozit, Hereke Kompozit Cephe, Hereke Kompozit Dış Cephe, Hereke Kompozit Dış Cephe Kaplama, Hereke Kompozit Kaplama, Hereke Kompozit Giydirme, Hereke Kapaklı Cephe, Hereke Cephe Sistemleri, Hereke Isı Yalıtım, Hereke Alüminyum Korkuluk, Hereke Dış Cephe Giydirme, Hereke Dış Cephe Kaplama, Hereke Dış Cam Cephe Temizleme, Hereke Alüminyum Küpeşte, Hereke Cam Balkon, Hereke Cam Cephe, Hereke Seksiyonel Kapı, Hereke Fotosel Kapı, Hereke Isı Cam, Hereke Lamine Cam, Hereke Temperli Cam, Hereke Sineklik, Hereke Jaluzi Cam konusunda profesyonel, garantili, güvenilir ve en uygun fiyat güvencesi ile hizmet vermektedir.