HİZMETLER

Gebze Alüminyum Giydirme Cephe

Gebze Dış Cephe alanında profesyonel ve deneyimli ekibimiz ile benzersiz bir hizmet sunulmaktadır. Müşterilerimiz bizleri dış cephe alanında referans göstermekten büyük mutluluk duyduklarını belirttiler. Bizlere 7/24 ulaşarak her konuda bilgi ve destek alabilirsiniz. Alanında uzmanlaşmış ve profesyonel olarak çalışan ustalarımız ile projelerinizi zamanında teslim etmekteyiz.
Gebze bölgesinde tercih ettiğimiz kaliteli ürünler ile dış cephe konusunda her yapıya uygun ve görünüm açısından oldukça şık çalışmalar yapmaktayız.

Dış Cephe Kaplama konusundaki tüm işlerimizde 1. sınıf kalitede ürünler tercih edilmektedir. Güleryüzlü, çalışkan ve uygun fiyat politikamız ile farkımızı hissedeceksiniz. Tüm ihtiyaçlarınız için müşteri hizmetlerimiz sizlere her konuda hizmet sunmaktadır. Sizlere bir telefon kadar yakınız.

Kompozit Panel Nedir: Polietilen denilen bir çeşit plastik maddenin iki yüzeyinin alüminyum levhalarla kaplanmasıyla oluşturulan yapı malzemesine kompozit panel denir. 

Firmamız hizmet verdiği sektörde referans müşteri potansiyeli en yüksek olan firmayız. Çünkü işimizi sizlere verdiğimiz söz ve teyitleri yerine getirerek yapmaktayız.

Gebze bölgesinde silikon cephe sistemleri konusunda profesyonel çalışmalar yapılmıştır. Silikon giydirme cephe sistemi, projede belirtilen açıklıklara ve her katın döşeme betonuna alüminyum veya galvanizli çelikten üretilmiş ankrajlara bağlanan taşıyıcı düşey profiller ile bunlar arasına istenilen yüksekliklerde cam takabilmek ve bunları taşımak için düşey taşıyıcı profillere özel bağlantı elemanları ile bağlanan yatay kayıt profillerinden oluşan sisteme denir.

Gebze bölgesindeki tüm cephe kaplama işlerinizde daima yanınızda olan firmamız sizlere geçmişten gelen tüm bilgi ve birikimini sunmaktadır. Cephe kaplama işi uzmanlık ve ustalık isteyen bir alandır. İşlerinizi yaptırırken özellikle işinin ehline yaptırmanızı önemle hatırlatırız. Bu tarzda proje ve çalışmaları amatör firmalara yaptırmanız halinde mağdur duruma düşebilirsiniz.

Firmamız profesyonel ve deneyimli kadrosu ile kusursuz hizmet vermeyi hedeflemektedir. Firmamız daima müşterisini koruyarak markasının adına yakışır şekilde faaliyetlerini sürdürmektedir.

Ayrıca dış cephe temizliği alanında da hizmet vermekteyiz. 

Başlıca Hizmet Verdiğimiz Alanlar Aşağıdaki Gibidir:
Gebze Dış Cephe, Gebze Giydirme Cephe, Gebze Mesh Cephe Kaplama Perfore, Gebze Silikon Cephe, Gebze Transparan Cephe, Gebze Spider Cephe, Gebze Alüminyum Cephe, Gebze PVC Doğrama, Gebze Kompozit, Gebze Kompozit Cephe, Gebze Kompozit Dış Cephe, Gebze Kompozit Dış Cephe Kaplama, Gebze Kompozit Kaplama, Gebze Sandviç Panel, Gebze Kompozit Giydirme, Gebze Kapaklı Cephe, Gebze Cephe Sistemleri, Gebze Isı Yalıtım, Gebze Alüminyum Korkuluk, Gebze Dış Cephe Giydirme, Gebze Dış Cephe Kaplama, Gebze Alüminyum Küpeşte, Gebze Cam Balkon, Gebze Cam Cephe, Gebze Seksiyonel Kapı, Gebze Fotosel Kapı, Gebze Isı Cam, Gebze Lamine Cam, Gebze Seramik Cephe Kaplama, Gebze Temperli Cam, Gebze Otomatik Kepenk, Gebze Ofis Cam Kapı, Gebze Ofis Bölmesi, Dış Cephe Kompozit Yapımı, Menfez, Jaluzi Cam, Alüminyum Camekan, Gebze Sineklik, Gebze Güneş Kırıcı Sistemi, Gebze Dış Cam Cephe Temizliği konusunda profesyonel, garantili, güvenilir ve en uygun fiyat güvencesi ile hizmet vermektedir.