HİZMETLER

GOSB Alüminyum Giydirme Cephe

GOSB Dış Cephe Kaplama Kompozit Panel alanında profesyonel ve deneyimli ekibimiz ile benzersiz bir hizmet sunulmaktadır. Müşterilerimiz bizleri dış cephe alanında referans göstermekten büyük mutluluk duyduklarını belirttiler. Bizlere 7/24 ulaşarak her konuda bilgi ve destek alabilirsiniz. Alanında uzmanlaşmış ve profesyonel olarak çalışan ustalarımız ile projelerinizi zamanında teslim etmekteyiz.
GOSB bölgesinde tercih ettiğimiz kaliteli ürünler ile dış cephe konusunda her mekana uygun ve görünüm açısından oldukça şık çalışmalar yapmaktayız.

Dış Cephe Kaplama konusundaki tüm işlerimizde 1. sınıf kalitede ürünler tercih edilmektedir. Güleryüzlü, çalışkan ve uygun fiyat politikamız ile farkımızı hissedeceksiniz. Tüm ihtiyaçlarınız için müşteri hizmetlerimiz sizlere her konuda hizmet sunmaktadır. Sizlere bir telefon kadar yakınız.

Kompozit Cephe Kaplama konusunda profesyonel hizmet verilmektedir. Kompozit Panel Nedir: Polietilen denilen bir çeşit plastik maddenin iki yüzeyinin alüminyum levhalarla kaplanmasıyla oluşturulan yapı malzemesine kompozit panel denir. GOSB bölgesinde kompozit panel konusuda tamamlanmış bir çok projemiz bulunmaktadır.

Firmamız hizmet verdiği sektörde referans müşteri potansiyeli en yüksek olan firmayız. Çünkü işimizi sizlere verdiğimiz söz ve teyitleri yerine getirerek yapmaktayız.

GOSB bölgesinde silikon cephe sistemleri konusunda profesyonel çalışmalar yapılmıştır. Silikon giydirme cephe sistemi, projede belirtilen açıklıklara ve her katın döşeme betonuna alüminyum veya galvanizli çelikten üretilmiş ankrajlara bağlanan taşıyıcı düşey profiller ile bunlar arasına istenilen yüksekliklerde cam takabilmek ve bunları taşımak için düşey taşıyıcı profillere özel bağlantı elemanları ile bağlanan yatay kayıt profillerinden oluşan sisteme denir.

GOSB bölgesindeki tüm cephe kaplama işlerinizde daima yanınızda olan firmamız. Sizlere geçmişten gelen tüm bilgi ve birikimini sunmaktadır. Cephe kaplama işi uzmanlık ve ustalık isteyen bir alandır. İşlerinizi yaptırırken özellikle işinin ehline yaptırmanızı önemle hatırlatırız. Bu tarzda proje ve çalışmaları amatör firmalara yaptırmanız halinde mağdur duruma düşebilirsiniz.

Firmamız profesyonel ve deneyimli kadrosu ile kusursuz hizmet vermeyi hedeflemektedir. Firmamız daima müşterisini koruyarak markasının adına yakışır şekilde faaliyetlerini sürdürmektedir.​

Ayrıca dış cephe temizliği alanında da hizmet vermekteyiz. 

Başlıca Hizmet Verdiğimiz Alanlar Aşağıdaki Gibidir:
GOSB Dış Cephe, GOSB Giydirme Cephe, GOSB Silikon Cephe, GOSB Alüminyum Cephe, GOSB PVC Doğrama, GOSB Kompozit, GOSB Kompozit Cephe, GOSB Trasnsparan Cephe, GOSB Spider Cephe, GOSB Kompozit Dış Cephe, GOSB Kompozit Dış Cephe Kaplama, GOSB Kompozit Kaplama, GOSB Kompozit Giydirme, GOSB Sandviç Panel, GOSB Kapaklı Cephe, GOSB Cephe Sistemleri, GOSB Isı Yalıtım, GOSB Alüminyum Korkuluk, GOSB Dış Cephe Giydirme, GOSB Dış Cephe Kaplama, GOSB Alüminyum Küpeşte, GOSB Cam Balkon, GOSB Seramik Cephe Kaplama, GOSB Ofis Cam Kapı, GOSB Ofis Bölmesi, GOSB Otomatik Kepenk, GOSB Cam Cephe, GOSB Dış Cam Cephe Temizliği, GOSB Seksiyonel Kapı, GOSB Fotosel Kapı, GOSB Isı Cam, GOSB Lamine Cam, GOSB Temperli Cam, GOSB Sineklik, GOSB Jaluzi Cam konusunda profesyonel, garantili, güvenilir ve en uygun fiyat güvencesi ile hizmet vermektedir.

Gebze Organize Sanayi Bölgesi Dış Cephe, Gebze Organize Sanayi Bölgesi Giydirme Cephe, Gebze Organize Sanayi Bölgesi Silikon Cephe, Gebze Organize Sanayi Bölgesi Alüminyum Cephe, Gebze Organize Sanayi Bölgesi PVC Doğrama, Gebze Organize Sanayi Bölgesi Kompozit, Gebze Organize Sanayi Bölgesi Transparan Cephe, Gebze Organize Sanayi Bölgesi Spider Cephe, Gebze Organize Sanayi Bölgesi Kompozit Cephe, Gebze Organize Sanayi Bölgesi Kompozit Dış Cephe, Gebze Organize Sanayi Bölgesi Kompozit Dış Cephe Kaplama, Gebze Organize Sanayi Bölgesi Kompozit Kaplama, Gebze Organize Sanayi Bölgesi Kompozit Giydirme, Gebze Organize Sanayi Bölgesi Kapaklı Cephe, Gebze Organize Sanayi Bölgesi Cephe Sistemleri, Gebze Organize Sanayi Bölgesi Isı Yalıtım, Gebze Organize Sanayi Bölgesi Alüminyum Korkuluk, Gebze Organize Sanayi Bölgesi Seramik Cephe Kaplama, Gebze Organize Sanayi Bölgesi Ofis Bölmesi, Gebze Organize Sanayi Bölgesi Otomatik Kepenk, Gebze Organize Sanayi Bölgesi Dış Cephe Giydirme, Gebze Organize Sanayi Bölgesi Dış Cephe Kaplama, Gebze Organize Sanayi Bölgesi Ofis Cam Kapı, Gebze Organize Sanayi Bölgesi Alüminyum Küpeşte, Gebze Organize Sanayi Bölgesi Cam Balkon, Gebze Organize Sanayi Bölgesi Cam Cephe, Gebze Organize Sanayi Bölgesi Dış Cam Cephe Temizliği, Gebze Organize Sanayi Bölgesi Seksiyonel Kapı, Gebze Organize Sanayi Bölgesi Fotosel Kapı, Gebze Organize Sanayi Bölgesi Isı Cam, Gebze Organize Sanayi Bölgesi Lamine Cam, Gebze Organize Sanayi Bölgesi Temperli Cam, Gebze Organize Sanayi Bölgesi Sandviç Panel, Dış Cephe Kompozit Yapımı, Menfez, Jaluzi Cam, Alüminyum Camekan, Gebze Organize Sanayi Bölgesi Sineklik.