HİZMETLER

Çayırova Geri Dönüşümcüler Sanayi Dış Cephe

Çayırova Geri Dönüşümcüler Sanayi Dış Cephe Kaplama Kompozit Panel alanında profesyonel ve deneyimli ekibimiz ile benzersiz bir hizmet sunulmaktadır. Müşterilerimiz bizleri dış cephe alanında referans göstermekten büyük mutluluk duyduklarını belirttiler. Bizlere 7/24 ulaşarak her konuda bilgi ve destek alabilirsiniz. Alanında uzmanlaşmış ve profesyonel olarak çalışan ustalarımız ile projelerinizi zamanında teslim etmekteyiz.
Çayırova Geri Dönüşümcüler Sanayi bölgesinde tercih ettiğimiz kaliteli ürünler ile dış cephe konusunda her mekana uygun ve görünüm açısından oldukça şık çalışmalar yapmaktayız.

Dış Cephe Kaplama konusundaki tüm işlerimizde 1. sınıf kalitede ürünler tercih edilmektedir. Güleryüzlü, çalışkan ve uygun fiyat politikamız ile farkımızı hissedeceksiniz. Tüm ihtiyaçlarınız için müşteri hizmetlerimiz sizlere her konuda hizmet sunmaktadır. Sizlere bir telefon kadar yakınız.

Kompozit Cephe Kaplama konusunda profesyonel hizmet verilmektedir. Kompozit Panel Nedir: Polietilen denilen bir çeşit plastik maddenin iki yüzeyinin alüminyum levhalarla kaplanmasıyla oluşturulan yapı malzemesine kompozit panel denir. Çayırova Geri Dönüşümcüler Sanayi bölgesinde kompozit panel konusuda tamamlanmış bir çok projemiz bulunmaktadır.

Firmamız hizmet verdiği sektörde referans müşteri potansiyeli en yüksek olan firmayız. Çünkü işimizi sizlere verdiğimiz söz ve teyitleri yerine getirerek yapmaktayız.

Çayırova Geri Dönüşümcüler Sanayi bölgesinde silikon cephe sistemleri konusunda profesyonel çalışmalar yapılmıştır. Silikon giydirme cephe sistemi, projede belirtilen açıklıklara ve her katın döşeme betonuna alüminyum veya galvanizli çelikten üretilmiş ankrajlara bağlanan taşıyıcı düşey profiller ile bunlar arasına istenilen yüksekliklerde cam takabilmek ve bunları taşımak için düşey taşıyıcı profillere özel bağlantı elemanları ile bağlanan yatay kayıt profillerinden oluşan sisteme denir.

Çayırova Geri Dönüşümcüler Sanayi bölgesindeki tüm cephe kaplama işlerinizde daima yanınızda olan firmamız. Sizlere geçmişten gelen tüm bilgi ve birikimini sunmaktadır. Cephe kaplama işi uzmanlık ve ustalık isteyen bir alandır. İşlerinizi yaptırırken özellikle işinin ehline yaptırmanızı önemle hatırlatırız. Bu tarzda proje ve çalışmaları amatör firmalara yaptırmanız halinde mağdur duruma düşebilirsiniz.

Firmamız profesyonel ve deneyimli kadrosu ile kusursuz hizmet vermeyi hedeflemektedir. Firmamız daima müşterisini koruyarak markasının adına yakışır şekilde faaliyetlerini sürdürmektedir.

Ayrıca dış cephe temizliği alanında da hizmet vermekteyiz. 

Başlıca Hizmet Verdiğimiz Alanlar Aşağıdaki Gibidir:
Çayırova Geri Dönüşümcüler Sanayi Dış Cephe, Çayırova Geri Dönüşümcüler Sanayi Giydirme Cephe, Çayırova Geri Dönüşümcüler Sanayi Silikon Cephe, Çayırova Geri Dönüşümcüler Sanayi Alüminyum Cephe, Çayırova Geri Dönüşümcüler Sanayi PVC Doğrama, Çayırova Geri Dönüşümcüler Sanayi Kompozit, Çayırova Geri Dönüşümcüler Sanayi Kompozit Cephe, Çayırova Geri Dönüşümcüler Sanayi Kompozit Dış Cephe, Çayırova Geri Dönüşümcüler Sanayi Kompozit Dış Cephe Kaplama, Çayırova Geri Dönüşümcüler Sanayi Kompozit Kaplama, Çayırova Geri Dönüşümcüler Sanayi Kompozit Giydirme, Çayırova Geri Dönüşümcüler Sanayi Kapaklı Cephe, Çayırova Geri Dönüşümcüler Sanayi Cephe Sistemleri, Çayırova Geri Dönüşümcüler Sanayi Dış Cam Cephe Temizliği, Çayırova Geri Dönüşümcüler Sanayi Isı Yalıtım, Çayırova Geri Dönüşümcüler Sanayi Alüminyum Korkuluk, Çayırova Geri Dönüşümcüler Sanayi Dış Cephe Giydirme, Çayırova Geri Dönüşümcüler Sanayi Dış Cephe Kaplama, Çayırova Geri Dönüşümcüler Sanayi Alüminyum Küpeşte, Çayırova Geri Dönüşümcüler Sanayi Cam Balkon, Çayırova Geri Dönüşümcüler Sanayi Cam Cephe, Çayırova Geri Dönüşümcüler Sanayi Seksiyonel Kapı, Çayırova Geri Dönüşümcüler Sanayi Fotosel Kapı, Çayırova Geri Dönüşümcüler Sanayi Isı Cam, Çayırova Geri Dönüşümcüler Sanayi Lamine Cam, Çayırova Geri Dönüşümcüler Sanayi Temperli Cam, Çayırova Mesh Cephe Kaplama, Çayırova Seramik Cephe Kaplama,  Dış Cephe Kompozit Yapımı, Menfez, Jaluzi Cam, Alüminyum Camekan, Çayırova Geri Dönüşümcüler Sanayi Sineklik konusunda profesyonel, garantili, güvenilir ve en uygun fiyat güvencesi ile hizmet vermektedir.